گارانتی

ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا میزان رضایت شما از محصولات Ajax را تضمین کنیم. اگر به مشکلی برخوردید به سرعت آن را رفع نماییم. شما پس از خرید هریک از محصولات Ajax به مدت دو سال میتوانید از گارانتی و خدمات پس از فروش Ajax بهره مند شوید. به همین منظور لطفاً با بخش پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید. قابل ذکر است که در 50% مواقع، مشکلات فنی میتوانند از طریق کنترل از راه دور (Remote) برطرف شوند.

 1. کارخانه تولید کننده محصولات Ajax در ایالات متحده آمریکا ثبت شده است.
 2. این شرکت، به نمایندگی از شرکت Ajax، کلیه محصولات را در برابر نقص های عناصر سازنده یا کارکرد آن در یک دوره 2 ساله از تاریخ اصلی خرید شما خریداری می کند.
 3. اگر شما محصولات Ajax را از یکی از همکاران ما خریداری نموده اید و این محصول با نقص فنی مواجه شد، لطفاً برای هماهنگی جهت تعمیر، تعویض یا باز پس دادن محصول طبق مقررات گارانتی با آنها تماس برقرار کنید.
 4. اگر در دستگاه ها نقصی ایجاد شود و در طول مدت ضمانت یک درخواست معتبر ارائه شده باشد، این شرکت با اختیارات خود، تعمیرات و یا جایگزینی هر یک از دستگاه های معیوب را به صورت رایگان انجام می دهد. اگر تعمیرات دستگاه ها امکانپذیر نباشد، تولید کننده حق دارد محصول را با یک دستگاه جدید تعویض یا با دستگاهی با عملکرد مشابه جایگزین کند.

مواردی که گارانتی محصولات AjaxSystems را شامل نمی شود:

 1. آسیب ناشی از تصادف، سیل، آتش سوزی، زلزله، سوء استفاده ، غفلت و یا سایر عوامل خارجی.
 2. آسیب ناشی از استفاده نادرست یا شرایط کار نامناسب، از جمله اتصال شبکه در حالت بی ثبات، سطح ضعیف، میدان الکترومغناطیسی خارجی، قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، رطوبت بالا یا ارتعاش.
 3. آسیب ناشی از سرویس نامناسب، از جمله نصب و راه اندازی و به روز رسانی های غیر مجاز، و یا تعمیرات انجام شده توسط نمایندگانی که از جانب Ajax Systems مورد تایید نیستند.
 4. آسیب ناشی از اتصال دستگاه های Ajax به محصولات سایر تولید کنندگان.
 5. . تعویض قطعات کاربردی، از جمله باتری ها یا کابل ها، مگر اینکه دچار آسیبی ناشی از نقص در این موارد یا کارکرد آنها شده باشد.
 6. این گارانتی آسیب های ظاهری محدود به خراش و شکستگی پلاستیک و دندانه ها پوشش میدهد.
 7. این گارانتی تعمیر و نگهداری دوره ای از دستگاه را شامل می شود، اما محدود به تمیز کردن، تنظیم، آزمایش و تست، و یا خطاهای برنامه نویسی می باشد. ضمانت نامه مواردی که به دلایل طبیعی رخ داده باشد را پوشش نمی دهد.
 8. این گارانتی نرم افزارهای تعبیه شده در محصول و سایر نرم افزار های ارائه شده توسط Ajax را شامل می شود.

کپی رایت © 2017 Ajax. تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ است.
اجرای سایت : فناوری اطلاعات پارمیس | ParmisIT.com